O nás

Úvod

Společnost VIKTORIAPLAY, a.s. patří k předním provozovatelům videoloterních terminálů v České republice. Na konci devadesátých let se prosadila jako provozovatel vícemístných loterních zařízení – kostek a elektromechanických rulet, následně byla mezi prvními třemi společnostmi na trhu, které začaly provozovat vlastní VLT systémy. V dnešní době společnost VIKTORIAPLAY, a.s. nabízí k provozu všechny nejatraktivnější VLT systémy českého trhu, ať ve smluvních hernách nebo přímo ve vlastních casinech a hernách VIKTORIAPLAY.

 

Na svých i smluvních provozovnách poskytuje společnost VIKTORIAPLAY, a.s. nejmodernější herní vybavení,  příjemné prostředí a kvalitní servis s důrazem na profesionální přístup ke každému návštěvníkovi. Společnost VIKTORIAPLAY, a.s. průběžně rozšiřuje portfolio nabízených služeb. Na vybraných provozovnách pořádá a organizuje Pokerové turnaje, začátkem roku 2019 spustila věrnostní systém VIKTORIAPLAY KLUB, který nabízí nadstandartní výhody pro stálé zákazníky.

 

VIKTORIAPLAY, a.s.  si je vědoma své společenské odpovědnosti a aktivním přístupem k problematice vzniku závislostí se snaží minimalizovat  jejich dopad. Níže jsou uvedeny kontaktní údaje na nezávislé organizace, které pomáhají pří řešení vzniku závislostí:ADVAITA, z.ú.
Rumunská 14/6
460 01 Liberec 4
tel.: +420 482 750 607, 603 829 730
e-mail: cas@advaitaliberec.czPsychiatrická léčebna Bohnice
Ústavní 91
181 02 Praha 8
tel.: +420 284 016 111
e-mail: pl@plbohnice.cz
webové stránky: http://www.plbohnice.cz/

Máte dotaz k některému z produktů nebo služeb?

Neváhejte se na nás obrátit, rádi vám poradíme.

(+420) 482 416 200 viktoriaplay@viktoriaplay.cz